X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod CETRIS CETRIS DEKOR

CETRIS DEKOR

Využijte možnosti mít originální designovou fasádu! Máme pro vás cementotřískové desky CETRIS DEKOR za vynikající ceny. CETRIS DEKOR je perfektním materiálem pro použití v exteriérech. Díky svým jedinečným vlastnostem, se s nimi snadno pracuje. Desky CETRIS DEKOR jsou odolné vůči nárazovému větru, plísním a mrazu. Proto je lze využít jako fasádní obkladové desky, svislé obklady soklů, podbití střechy nebo výplně zábradlí. CETRIS DEKOR vám nabízíme ve 4 odstínech. Přečtěte si více o deskách CETRIS DEKOR!


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

CETRIS DEKOR f. 1250x625 mm

  • 894 Kč Cena s DPH
Vybrat variantu produktu

Dostupnost Na objednávku

Cementotřískové desky opatřené akrylátovou mozaikovou dekorativní omítkou. Zvedená cena je za celou …

NovinkaJaké jsou výhody cementotřískových desek CETRIS DEKOR?

Desky CETRIS jsou díky svému složení pevnější a odolnější než sádrokarton. Jsou tvořeny dřevěnými třískami, cementem, vodou a hydratačními přísadami. Tato vyvážená směs látek vtiskla deskám CETRIS jedinečné vlastnosti. Jsou tak ideálním materiálem pro venkovní použití. Navíc jsou odolné proti hmyzu, takže si můžete být jistí jejich životností.

Práci s deskami CETRIS DEKOR zvládne i laik

Desky je možné libovolně řezat okružní pilou s kotoučem opatřeným tvrdokovem. Abyste dosáhli rovného řezu, doporučujeme použít vodící lištu a řezat desky z rubové strany, čímž nepoškodíte vrchní dekorativní vrstvu. Po řezu hranu opatřete základním ochranným nátěrem. Pokud budete desky vrtat, používejte vždy vrtačku bez příklepu s vrtákem na kov. Vrtejte na pevné podložce z lícové strany desky.

Desky CETRIS DEKOR Desky CETRIS DEKOR

Nabízíme vám také další druhy CETRIS desek

V naší nabídce najdete například desky CETRIS AKUSTIC s hladkým cementovým povrchem. V desce jsou vyvrtané pravidelné otvory, díky kterým dochází ke zlepšení akustických vlastností (dokonalá zvuková izolace). Desky CETRIS AKUSTIC jsou také velmi odolné proti mechanickému poškození. To z nich dělá perfektní materiál do sportovních hal a dalších specifických prostředí. Pro víceúčelové použití doporučujeme desky CETRIS BASIC, které nabízíme v různých formátech. Využijete je jak na fasády či obklady soklů, tak na podlahové systémy a půdní vestavby.

Kontakt

KAPLAN, s. r. o.
K Jezeru 533
102 00   Praha 10 - Hostivař

Po - Pá  7,30 - 16,00

Tel: 271 750 577, 271 751 239-40
Fax: 271 751 241
Mob: 606 962 046

E-mail: info@kaplanpraha.cz 

© 2018, KAPLAN, s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | E-shop vytvořen na B2C Brána | XHTML 1.0