Magazín

Desky CETRIS využijí stavaři, elektrikáři i domácí kutilové

01.06.2018 10:00

Cementotřískové desky CETRIS najdou široké uplatnění nejen ve stavebnictví, ale ocení je i ti, jejichž hobby je dům a zahrada. Skvěle budou vypadat ve formě venkovního obložení stěn, podlahy i krbové římsy. 

Desky OSB Vás přesvědčí o svých kvalitách

01.06.2018 09:30

Proč se tolik mluví o deskách OSB? Protože mají hned několik skvělých vlastností, díky kterým se staly oblíbeným stavebním materiálem pro stavaře i kutily. Ne náhodou jsou nejčastěji voleným typem konstrukčního materiálu dřevostaveb. Kde je lze ještě využít? V našem článku se o nich dozvíte vše.

Dřevěné palubky. Zjistěte si vše o tomto přírodním materiálu

01.06.2018 09:15

Dřevěné palubky vyžadují odborné zacházení. Nechte si tedy poradit od profesionálů, jak je vybírat, montovat a ošetřovat proti hmyzu, plísním, houbám nebo UV záření. Budete-li dodržovat doporučený postup, vaše podlahy či obklady vám vydrží dlouhá léta!

Jak vybrat interiérové dveře

01.05.2016 09:00

Přinášíme praktické rady, které vám usnadní výběr interiérových dveří. Ten se totiž rozhodně nevyplácí podcenit. Dveře dokáží nenápadně i okázale doplnit jakýkoli interiér. A že je z čeho vybírat. Jak ale zvolit ten nejlepší typ? Spoustu tipů najdete v článku.